12 Mart 2012 Pazartesi

Yazar: Yusuf Duman Kitap: Âşkın Şehadetî

Çok fazla kitap okuyan birisi değilim, fazla eleştiride bulunduğum da söylenemez. Fakat okuduğum hiç bir kitabın yarım saatte yüze yakın sayfasının bittiğini hatırlamıyorum.

Günüm güneşim ol, ısınacağım. Ümit duvarım ol, yaslanacağım. Sevgi yağmurum ol, ıslanacağım. Gül kokun, bir ömür tenimde kalsın. Sen uykuysan, ben gördüğün düş olam. Sen yuvaysan, ben bir yavru kuş olam. Ağlar isen, yanağında yaş olam. Gözlerin, bir ömür gözümde kalsın.

Şimdi internet üzerinden kitaplarını okuyucularıyla buluşturan bir yazara değineceğim; Yusuf DUMAN

Facebook üzerinden yayın yapan bir sayfa ile tanıştım bundan yedi - sekiz ay önce, insanın aradığını bulduğu anlar olur ya tam o an işte, kelimelerin bu kadar birbirine yakıştığı şiirler çok azdır, arkadan gelen cümle önden gidene aşık gibi..
Sözleri, kelimeleri tek tek okumaya çalıştım, beynimde yer tutsun diye uğraştım, tüm arkadaşlarıma ısrarla tavsiye ettim, daha önce iki tane kitabını okumuştum, bugün gelen bir mesaj ile yarın bir başkasının eline ulaşacağını gördüm.

Bir Yusuf Duman şiir ile bu yazıyı bitirelim; kitap siparişi vermek isterseniz, yazının sonuna bakınız.

Merhaba Blog, Merhaba Blogger Ailesi

Selamlar

2 sene olmasına az kalmış, bir tane bile blog yazısı yazmamışım, az önce eskilerde gezdiğim sürekli okuduğum bloglara bakmak için dolaştım, bir çoğu kapanmış, bir o kadar blog sitesi de uzun bir zamandır yazı yazmıyor, oysa ki tam dönmeyi düşünüyordum.

Eski sosyal medya çevrem şimdi yok, hiç biri ile muhabbet etmiyorum, her şeye en baştan başlamak için bu ilk yazıyı kimsenin okumayacağını bilerek ( zamanla değerlenir diye umut ediyorum ) paylaşıyorum.

Haydi
Bismillah..
İletişim: Tıkla


Logo1
İnternet, günlük, teknoloji, mizah, bilgisayar, futbol ve hayata dair ne varsa bulabileceğiniz kişisel blog